Gainery , po co ? Kapsaicyna - przyczyna wpadki koni na Igrzyskach
lipca 15

Zapraszam do przeczytania wywiadu z Darkiem Karpińskim , Mistrzem Europy w kulturystyce , jednym z bardziej utytułowanych polskich kulturystów !

Ten wywiad przeczytacie wyłącznie na MOCNYBLOG.PL !

UWAGA !!! Przeczytaj do końca , odpowiedz na 3 proste pytania i wygraj zestaw gadżetów i darmową odżywkę !!!

Jaką ?

Zapraszam do lektury !

Co jest ważniejsze w kulturystyce? Dieta, czy ćwiczenia?

Jeżeli traktujemy kulturystykę poważnie, to obie rzeczy są ważne. Nie ma jednego bez drugiego. Cały efekt, który wypracowujemy na siłowni można zniweczyć złą dietą. Z drugiej strony nawet najbardziej optymalna dieta nie da nam pełnych rezultatów bez treningów.

Czy można utrzymać dietę bez uzupełniania jej suplementami?

Jeśli trenujemy profesjonalnie, zależy nam na postępach, na tym, by organizm się regenerował, to przy dużym obciążeniu treningowym, dieta może okazać się niewystarczająca. Trzeba ją wówczas uzupełnić suplementami. Są to skondensowane składniki, których organizm zużywa najwięcej podczas treningu kulturystycznego. Jeśli ćwiczymy rekreacyjnie, dla przyjemności, to suplementy nie są niezbędne, ale mogą pomóc. Na pewno nie zaszkodzą.

Które z suplementów uważasz za niezbędne?

To zależy, do czego są nam one potrzebne. Jeżeli “robimy rzeźbę” używamy innych suplementów, jeżeli “robimy masę”, innych. Suplementy, których powinno się używać przez cały rok, to aminokwasy, węglowodany po treningu, czyli antykataboliki. Resztę suplementów używa się w zależności od diety, od tego na co ukierunkowany jest trening.

Nawiązałeś współpracę z firmą California Fitness. Który smak ich białka przypadł Ci najbardziej do gustu?

Czekolada. Ale wszystkie dostępne smaki są bardzo dobre. Moim znajomym inne przypadły do gusty. Ale mnie najbardziej smakuje czekolada!

Jak dawkujesz kreatynę California Fitness , czy stosujesz fazę nasycania, czy jesteś zwolennikiem stałej dawki przez cały cykl?

Przyjmuję około 10 gramów kreatyny w ciągu doby, w dawkach dzielonych po 5 gram. Nie robię fazy nasycania. Kiedyś ją stosowałem, ale nie było żadnej różnicy, więc teraz stosuję stałą dawkę. Najlepiej te 10 gramów, które wydają się być optymalne dla potężnego faceta, podzielić na więcej porcji. Duża dawka jednorazowa gorzej się przyswaja.

Jaki produkt z oferty California Fitness poleciłbyś szczególnie?

Wszystkie produkty tej firmy są bardzo dobre. Jeśli bierzemy pod uwagę stosunek ceny do jakości, to najkorzystniej wypadają aminokwasy. Mają też znakomity skład. Ja sam najwięcej zjadam białka. Uzupełniam nim większość posiłków. Korzystam również ze wspomnianych aminokwasów. Tych dwóch produktów i jeszcze glutaminy używam najwięcej.

Jakie to uczucie być mistrzem Europy?

Fantastyczne! Dla każdego zawodnika zdobycie znaczącego tytułu międzynarodowego to spełnienie marzeń i ukoronowanie kariery. Jest to nagroda za wieloletnią ciężką pracę i wyrzeczenia. Nie ukrywam, że oprócz talentu i ciężkiej pracy, potrzebna jest także odrobina szczęścia. Czasem można trafić na słabiej obsadzone zawody, a czasem zdarza się, że w jakiejś kategorii spotyka się kilku mistrzów Europy i świata. Trudno wówczas się przebić, zwłaszcza zawodnikowi młodemu.

A ty takie szczęście miałeś?

Niestety, nie. Przebijałem się przez cztery lata, przy bardzo ostrej konkurencji. Ale w końcu wypracowałem sobie taką dobrą formę, że na Mistrzostwach Europy w Bratysławie udało mi się wygrać. W kategorii open startowało ze mną czterech mistrzów świata, ale udało mi się ich pokonać. Szczęście jest ważne. Bywa tak, że jest się w świetnej formie, ale na drodze stanie ktoś utytułowany i zwycięstwo jest trudne. Mnie się udało i jestem z tego powodu szczęśliwy.

Od tych mistrzostw minęło sporo czasu, to był 2006 rok… Czy planujesz wznowić starty ?

Planuje to już od zeszłego roku. Po mistrzostwach w Bratysławie zrobiłem sobie rok przerwy. Z powodu pewnych niezależnych czynników ta przerwa się przeciągnęła. W zasadzie do zdobycia pozostał mi już tylko jeden tytuł: mistrzostwo świata. Żeby się przygotować do zawodów tej rangi trzeba zgrać wiele elementów: pozyskać fundusze, “ustawić” całe życie osobiste pod te przygotowania. Chwilowo nie mogę sobie na to pozwolić. Ale mam nadzieję, że już niedługo uda mi się na tyle wszystko poukładać, żeby całkowicie zająć się przygotowaniami do startu.

Jaka jest według ciebie najważniejsza cecha u kulturysty: wytrwałość, konsekwencja, cierpliwość?

Wszystkie te cechy są bardzo ważne. Dodałbym jeszcze pracowitość, bo to naprawdę katorżnicza praca, aby być dobrym kulturystą.

Jaką radę dałbyś młodym, początkującym zawodnikom?

Najważniejsze, by byli cierpliwi, i nie porywali się za wcześnie na zbyt duże wyzwania. Młodzi ludzie często nie potrafią czekać, nadmiernie się forsują, mają tendencję do obierania drogi na skróty. Powinni uwierzyć w to, że ciężka praca kiedyś przyniesie efekt. Kulturystyka jest sportem, w którym największe sukcesy odnosi się w wieku dojrzałym. Rzadko się zdarza aby dobry wynik zdobył zawodnik dwudziestoletni. Trzeba się bardzo przyłożyć. I nie trwa to pół roku czy rok, ale o wiele dłużej. Dlatego trzeba ćwiczyć rozważnie, nie forsować się i dać organizmowi osiągnąć szczyt formy w odpowiednim wieku.

A zawody juniorów?

Sam w nich startowałem, ale ten etap nie powinien być celem samym w sobie. To tylko stadium przejściowe które prowadzi do dobrych wyników w gronie seniorów. W wieku juniora trzeba przede wszystkim zbierać doświadczenia, a nie nastawiać się na wynik. To, czy się wygra czy będzie się drugim, nie ma większego znaczenia. Pamiętam wielu chłopaków którzy ze mną startowali na mistrzostwach świata juniorów i nie zrobili kariery. Nie można nadmiernie eksploatować organizmu, trenować zbyt szybko i zbyt mocno. Bo później nie przekłada się to na dobre wyniki w gronie seniorów.

Co sądzisz o kulturystach którzy cały czas robią masę i zapominają o proporcjach?

Jest wielu takich kulturystów którzy z rozwojem swojej masy poszli bardzo daleko jak Marcus Ruhl czy Greg Kovacs. Ale oni nie zapomnieli o proporcjach, oni ich po prostu nie mają. I dlatego nadrabiają masą mięśniową. Jedynym ich sposobem aby zabłysnąć na scenie, to być dwa razy większym od zawodników, którzy mają proporcje. Tak robił Dorian Yates który też nie miał idealnie proporcjonalnej sylwetki, ale przewyższał rywali masą mięśniową. Jestem zwolennikiem sylwetek estetycznych, takich jakie prezentowali Flex Wheeler czy Shawn Ray. Kulturystyka powinna iść właśnie w takim kierunku.

Jakie masz hobby oprócz sportu?

Moim największym hobby jest sport, nie tylko kulturystyka. Zawsze był on częścią mojego życia: piłka nożna, tenis, formuła 1 i to jeszcze zanim zaczął jeździć w niej Kubica. Ostatnio odkryłem, że lubię tańczyć i zająłem się amatorsko tańcem towarzyskim. Lubię też podróże i dobrą kuchnię, eksperymenty kulinarne. Jak każdy facet interesuję się motoryzacją.

Dziękuje za wywiad i powodzenia!

A TERAZ DRODZY BLOGOWICZE KONKURS !

3 spośród prawidłowo odpowiadających osób otrzyma następujący zestaw :

:) zakręcany, szczelny i pojemny SHAKER do przygotowania i transportu odżywek

:) koszulkę z autografem DARKA KARPIŃSKIEGO

:) i UWAGA – zupełnie za darmo PUSZKĘ AMINOKWASÓW SERWATKOWYCH !!!

o takich :

Oto pytania :

1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???
2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???
3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

Odpowiedzi w punktach proszę udzielać w formie ‘komentarza’ do dnia 25 lipca, ze zwycięzcami skontaktuję się osobiście.

Powodzenia :)

396 komentarzy do wpisu “Wywiad z Mistrzem i konkurs !”

 1. KARO powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  Można

  Ciekawy wciągający wywiad !

  Najbardziej licze na koszulke z autografem :)

 2. Yaro powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

  PS. Coraz bardziej wciąga mnie ta strona, nie tylko z powodu konkursów :)

 3. impakero powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 4. pietja powiedział:

  Odpowiedzi w kolejności: 1. Bratysława, 2. CaliforniaFitness, 3. Tak :o)

  W wywiadzie zastanowił mnie jeden fakt (może źle to zrozumiałem), stosowanie m.in. węglowodanów po treningu jako antykatabolików. Myślałem, że cukrami “faszerujemy” się przed ćwiczeniami, żeby mieć dopalacz, a po właśnie aminokwasy czy HMB.

 5. Krisi powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 6. Jogasek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

 7. Barteklip powiedział:

  Ad1 tytuł Mistrza Europy zdobył Pan Dariusz Karpiński w Bratysławie w kategori Open

  Ad.2. Pracę z Panem Darkiem rozpoczęła firma California Fitness

  Ad.3 Tak w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupic odzywki firmy California Fitness m.in Aminokwasy,Białka,Glutaminę

 8. Marta powiedział:

  Ad.1. Bratysława /Słowacja/ - Mistrzostwa Europy w 2006 roku, Darek zdobył złoto w kategorii +100kg

  Ad.2. California Fitness

  Ad.3. No oczywiście że TAK

  Pozdroowki! :D

 9. spt3er powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.TAK

 10. jackson20 powiedział:

  Ad1. Bratysława
  Ad2. California Fitness
  Ad3. tak

 11. jacekk powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 12. Johny powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 13. S powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Oczywiście można

 14. juniek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 15. Waha powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

  1) Bratysława

 16. Timon powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Tak w MocnymSklepie można kupić odżywki California Fitness ;)

 17. szmydek powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. mozna;)

 18. Kiupy powiedział:

  1. Bratysława(2006r.)
  2.California Fitness
  3. Jasne ze tak ;)

 19. Mały17 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 20. Vega powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 21. Mateusz powiedział:

  Bratysława-California Fitness-można :)

 22. cesio powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 23. Gieerzet powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  1. W Bratysławie

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  2. Współprace z Darkiem rozpoczęła firma California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  3.Tak, można tam kupić odżywki California Fitness :-)

  pozdro

 24. Nie Powiem powiedział:

  1. W Bratysławie.
  2. California Fitness.
  3. Tak.

 25. Myon powiedział:

  1 pyt. Bratysława
  2 pyt. California Fitness
  3 pyt. Tak

 26. 2l0ty powiedział:

  1.Mistrzostwa-odbywały-się-w-Bratysławie
  2.Z-firmą-California-Fitness
  3.Tak-są-dostępne-Białka-aminokwasy-i-kreatyny

  Czekam-na-puche:D:D

 27. MDG powiedział:

  Bratysława, California Fitness,Tak

  Darek jesteś wielki :D pozdrooo

 28. Siodema powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Tak

  brawo za inicjatywe Vito :-)

 29. Arnoldzik powiedział:

  1.bratysława
  2.California Fitness (rejony Arnolda)
  3.można kupić:-)

  Żyj jak pustelnik, trenuj jak maszyna.NO PAIN NO GAIN!

 30. Kensey powiedział:

  1.W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  TAK!

  Pozdr.;))

 31. Adrian powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness
  3. Można

 32. hookie powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 33. Fawkes powiedział:

  1. W Bratysławie.
  2. California Fitness.
  3. Tak można

 34. MOTOR LUBLIN powiedział:

  1. Bratysława (Słowacja) Mistrz Europy + 100 kg oraz Open (2006 rok)
  2. California Fitness
  3. Tak,można.

 35. mamba powiedział:

  Ad 1. Bratysława
  Ad 2. CALIFORNIA FITNESS
  Ad 3. tak, mozna;)

 36. Asteroida powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 37. szalikowcypl powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Owszem można :)

 38. Adim powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Tak

  przydałaby się ta puszeczka :D

 39. Bryndza powiedział:

  1.) Bratysława
  2.) Califronia Fitness
  3.) Można Zakupić;]

 40. sprinterek82 powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. MOŻNA !!!!

 41. Myon powiedział:

  1.Mistrzostwa były Bratysławie
  2.California Fitness
  3.Tak

  Pucha by się przydała :)

 42. 123 powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. MOŻNA

 43. Tomasz Rzepecki powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można zakupić.

 44. Falkon powiedział:

  1. Bratysławie
  2.California Fitness
  3.Tak

 45. mareczek75 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 46. fasola powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. Tak , Można kupić

 47. Wafel powiedział:

  1.Bylo to w Bratysławie
  2.Supele: California Fitness
  3. TAK MOŻNA

 48. Blackall powiedział:

  1. Mistrzostwa odbyły się w Bratysławie (Słowacja)
  2. Tym producentem jest California Fitness.
  3. Tak, można.

 49. rasin_malbork powiedział:

  1.Zawody na których Pan Darek otrzymał tytół MISTRZA EUROPY rozgrywały sie w Bratysławie.

  2.Producent suplementów z którą współpracuje Pan Darek to CALIFORNIA FITNESS.

  3.Tak, w sklepie internetowym “www.mocnysklep.pl” można kupić suplementy firmy California Fitness.

 50. Waro powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. Tak

 51. Agerath powiedział:

  1. W Bratysławie
  2. California Fitness
  3. tak, można

 52. Artur powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Mozna kupić

  Licze na aminokwasy albo shaker xD

 53. Bartol powiedział:

  1. Bratysława.

  2. California Fitness.

  3. Tak, można.

 54. icemac powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. oczywiście, że MOŻNA

 55. Michał powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. no ba ;) tak

 56. emteka powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Tak

  Swoją drogą dobry wywiad, inspirujący. Podoba mi się odpowiedź o masie i proporcjach.

 57. darekbac powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. Można

 58. MaNiek :P powiedział:

  1-Bratysława
  2-California Fitness
  3-tak

 59. denzel powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

  kilka świętych prawd wyszło w tym wywadzie, więcej takich
  no pain, no gain

 60. Kubus Puchatek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 61. chudy powiedział:

  1. W Bratysławie.
  2. California Fitness.
  3. Tak można

 62. Darus powiedział:

  1.Bratysława
  2.CALIFORNIA FITNESS
  3.TAK

 63. TwisterNH powiedział:

  1) Bratysława
  2)Z Firmą California Fitness
  3)U Vito można kupić wszystko nawet odżywki z firmy California Fitness więc odpowiedź brzmi TAK!

 64. Seban powiedział:

  Ad. 1 - Bratysława
  Ad. 2 - California Fitness
  Ad. 3 - Tak

 65. Buror powiedział:

  1) Zawody odbywały się w Bratysławie.
  2) Współpracę z Darkiem Karpińskim rozpoczęła firma ,,California Fitness”.
  3) Tak, w sklepie http://mocnysklep.pl/index.html można kupić odżywki California Fitness.

  PS Dobry sposób na promocję bloga i firmy. ;-)

  Pozdrawiam

 66. Pawel powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 67. MM powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak.

 68. Zygi powiedział:

  1.Bratysława

  2.CALIFORNIA FITNESS

  3.Można

 69. Lipsek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. A no można:))

 70. młody powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 71. benny powiedział:

  Ad. 1 - Bratysława
  Ad. 2 - California Fitness
  Ad. 3 - Tak

 72. sadkos powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 73. Świder powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 74. mateo powiedział:

  Ad1. Bratysława
  Ad2. California Fitness
  Ad3. tak

 75. PIT powiedział:

  1. BRATYSŁAWA
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. TAK (NALEZY TYLKO TAM KUPOWAĆ :) )

 76. byku260 powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Tak, można

 77. G_FF powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 78. benenatiabg powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Oczywiscie

 79. Jacek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak można

 80. utd powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak

 81. ola powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ?
  —Bratysława
  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ?
  —California Fitness
  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ?
  —Tak, można.

 82. Ja ;) powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak, można.

 83. pabian powiedział:

  1. BRATYSŁAWA

  2. CALIFORNIA FITNESS

  3. TAK

 84. p_J powiedział:

  1. Tytuł Mistrza Europy Darek Karpiński zdobył w Bratysławie
  2. Współpracę z Darkiem Karpińskim rozpoczął California Fitness
  3. Tak, w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki California Fitness.

 85. Goro_ powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 86. Kamilos powiedział:

  1.Tytuł Mistrza Europy zdobył Pan Dariusz Karpiński w Bratysławie w kategori +100 kg oraz Open (2006 rok)
  2.Współpracę z Darkiem Karpińskim rozpoczęła firma ,,California Fitness”.
  3.Oczywiście że tak

 87. Fastek powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 88. Vicariusz powiedział:

  1. Bratysława,
  2. California Fitness,
  3. Tak. Można.

 89. He powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Oczywiście!

 90. Grucha powiedział:

  Odp na 1. Mistrzostwa odbyły się w Bratysławie
  Odp na 2. California-Fitness
  Odp na 3. Tak, można

  PS: juz sa 74 osoby ciekawe kto dostanie :] xD

 91. Majtek1928UT powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 92. Adi powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ??? -Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ??? -California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ??? -Tak

  wywiad pierwsza klasa :) a dla Pana Darka full respect :)

 93. Keeny powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 94. bjr powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak.
  :)

 95. Tom powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Tak

 96. Barteksh powiedział:

  Ad. 1 - Bratysława
  Ad. 2 - California Fitness
  Ad. 3 - Tak

 97. chea powiedział:

  1. Bratysława
  2. california fitness
  3. tak. można

 98. Ryba powiedział:

  1Bratysława
  2California Fitness
  3Tak

 99. Daro1948online powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???
  Bratysława
  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???
  California Fitness
  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???
  Tak, można kupić

 100. piter powiedział:

  1-BRATYSŁAWA
  2-CALIFORNIA FITNESS
  3-TAK W MOCNYSKLEP MOZNA KUPIC!!

 101. Joker powiedział:

  AD. 1 - Bratysława***

  AD. 2 - California Fitness***

  AD. 3 - Tak owszem***

 102. Pyskaty powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak można

 103. nyogih powiedział:

  1. BRATYSŁAWA
  2.CALIFORNIA FITNESS
  3.TAK

 104. P. powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 105. BOBO_W powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.TAK

 106. wielga powiedział:

  1, Bratysława
  2, California fitness
  3, mozna kupic, oczywiscie ze tak

 107. Matt08 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 108. BodyBuilding powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Oczywiscie

 109. Izu powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak można

 110. daroksg powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 111. Pwl powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 112. KrajeSS powiedział:

  AD_1 ) BratysławA
  AD_2) California Fitness
  AD_3) TAK

 113. Korzeń powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 114. Azet powiedział:

  1 - Bratysława

  . 2 - California Fitness

  . 3 - Tak, można.

  Hej Śląsk!

 115. hagier1989 powiedział:

  1. Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 116. Penetrator powiedział:

  1) Bratysława

  2) California Fitness

  3) Tak

 117. Skowrongog powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Oczywiście można

 118. bsnkamil powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

  pozdrawiam!

 119. ŁukaszKędra powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 120. coone powiedział:

  1. Bratysława
  2. california fitness
  3. tak. można

 121. szuwar powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 122. Thor powiedział:

  1 - Bratysława .
  2 - California Fitness .
  3 - Tak , mozna .

 123. david213 powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 124. Izba powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Można

  ;) czekam!

 125. NGoHT powiedział:

  Odp:
  1. Misato to Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 126. rocki1612 powiedział:

  Odpowiedz na pierwsze pytanie :
  1) Pan Darek Mistrzostwo Europy zdobył w Bratysławie
  Odpowiedz na drugie pytanie:
  2) California Fitness rozpoczela wspolprace z Mistrzem:)
  Odpowiedz na trzecie pytanie
  3) Oczywiscie ze mozna jest tam pelen asortyment

 127. matsuri powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Tak mozna

 128. keinam1948 powiedział:

  Odpowiedzi:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 129. eM. powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitnes

  3. TAK- można

 130. Machy powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  2. Tak

 131. Machy powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 132. hotdog1990 powiedział:

  1. Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak, można kupić

 133. niero powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak.

  ps. małe szanse na wygraną tyle osób

 134. woli powiedział:

  Odp. 1- Bratysława
  Odp. 2- California Fitness
  Odp. 3- Tak, można kupić :)

 135. bartder powiedział:

  Ad1. Bratysława
  Ad2. California Fitness
  Ad3. tak

 136. Radek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

 137. Przemek powiedział:

  1.W Bratysławie
  2.Firma California Fitness
  3.Tak

 138. zajc powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Oczywiście, można :)

 139. Stachu powiedział:

  1.Bratysławie.
  2.California Fitness.
  3.Tak jak najbardziej.

 140. vitoss powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Tak

 141. Kamcio powiedział:

  1-BRARYSŁAWA
  2-CALIFORNIA FITNESS
  3-TAK

 142. kibicJB powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

  szkoda, że widać odpowiedzi :))

 143. ader powiedział:

  1. BRATYSŁAWA
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. MOŻNA

 144. Remon powiedział:

  1. Bratysława.
  2. California Fitness.
  3. Można kupić.

 145. princessa,1982 powiedział:

  1. Bratysława :)
  2. California Fitness
  3. Oczywiście, że TAK :)

 146. Kolesss powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 147. Kolesss powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, oczywiście

 148. bestia powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 149. Pavay powiedział:

  ad.1 Bratysława
  ad.2 California Fitness
  ad.3 Można kupić ww odżywki i wiele innych…

 150. sebastian powiedział:

  1 . Bratysława
  2 . California Fitness
  3. Tak, można

 151. Pitt powiedział:

  Bratysława
  California Fitness
  no tak

 152. mocnygosc powiedział:

  1)Bratysława
  2)California Fitness
  3)mozna

 153. Gawlin powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???
  Bratysława
  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???
  California Fitness
  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???
  Tak, można kupić

 154. kamil powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Można.

 155. P. powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Tak

 156. CEGŁA powiedział:

  1.BRATYSŁAWA
  2.CALIFORNIA FITNESS
  3.TAK

 157. yOgi powiedział:

  1Bratysława

  2California Fitness

  3Tak

 158. Lukas powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 159. wosczyk powiedział:

  1. BRATYSŁAWA
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. TAK, MOŻna

 160. chudy135 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak można

 161. amadeusz powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Tak

 162. siwyboss powiedział:

  1. Bratysława
  2. california fitness
  3. tak. można kupic

 163. Mlynek1987 powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Pewnie że tak, można.

 164. BeKaeSiarz powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak mozna

 165. cissemg powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 166. kato/R\wice powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 167. DobrzePosiedziecPrzyZubrze powiedział:

  AD1 Bratysława
  AD2 California Fitness
  AD3. TAK, można!

 168. pawelwks1 powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 169. LYSY powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak Można

 170. K_P1984 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak, można kupić

 171. Game powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Można

 172. lutek powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Można

 173. lutek powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak mozna

 174. Gin powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Jasne, że tak.

 175. Butthead powiedział:

  (kiepski sposób na odpowiedzi)

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 176. Stachu powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 177. LukasR powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 178. Rash1 powiedział:

  1. Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak, można

 179. Frozen powiedział:

  Odpowiedzi:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. Tak, można

  Pozdrowionka!!

 180. Mati powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 181. meonenim powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 182. Adik :D sfx team powiedział:

  1. Braatysława
  2. California Fitness
  3. Tak, Można kupić.

 183. xaz powiedział:

  1) w Bratysławie
  2) California Fitness
  3) Tak, można

 184. darekstalowka powiedział:

  1) W Bratysławie
  2) California Fitness
  3) TAK

 185. HeavyMental powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 186. Skinhead powiedział:

  1) W Bratysławie
  2) Z California Fitness
  3) Tak

 187. Masmix powiedział:

  1. BRATYSŁAWA
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. TAK

 188. alganonim powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Tak

 189. Patrycja powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  Tak

 190. noname powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 191. BILLBO powiedział:

  1 bratyslawa
  2 california fitness
  3 tak,mozna

 192. urbiX powiedział:

  1.Zawody w których Darek Karpiński zdobył Mistrzostwo Europy odbyły sie w Bratysławie !

  2.California Fitness !

  3.Tak można kupić odżywki California Fitness bo jest to “Mocny Sklep” !

 193. Spawik18 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 194. Bartek powiedział:

  1. W Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak można kupić

 195. SKAłA powiedział:

  Fajny wywiadzik osoba godna mistrza naprawdę dobrze wygląda.

 196. siwy powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 197. domi powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Oczywiście ze tak;)

  buziaki, Dominika

 198. kostek powiedział:

  1.Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak można

 199. rowerzysta powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Tak

 200. Piotr_Michalczyk powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS

 201. VegetaSSJ3 powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 202. Lipcias powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak

 203. dzzz powiedział:

  1) w Bratysławie
  2) California Fitness
  3) Tak, można

 204. durok powiedział:

  . W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  tak, mozna zakupic

 205. heya powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak, można kupić

 206. Pavlo powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak.

 207. Bubu powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 208. kasiunia157 powiedział:

  1, BRATYSŁAWA
  2,CALIFORNIA FITNES
  3.PEWNIE ZE TAK !!

 209. majster powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

 210. DaV powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można

 211. mesiash powiedział:

  Ad 1. Bratysława
  Ad 2. California Fitness
  Ad 3. Oczywiście że można

  Wywiad fajny, ciekawe że w opisie nagrody znajduje się fragment “zupełnie za darmo” ;)

  pozdrawiam i liczę na koszulkę ;)

 212. Mati powiedział:

  AD1 Bratysława
  AD2 California Fitness
  AD3 Tak, można.

 213. Antenka_25 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak, tak i jeszcze raz tak, można kupić

  Pozdrowionka i buziaki wszystkim Aneta.

 214. robek83 powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, jak najbardziej

 215. Damian88 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

 216. AnabolX powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Odpowiedź: BRATYSŁAWA

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  Odpowiedź: CALIFORNIA FITNESS

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  TAK

 217. zapalony fan ;) powiedział:

  witam ;]

  ad.1) mistrzostwa europy odbyły sie w bratysławie
  ad.2) “california fitness”
  ad.3) u Ciebie jest wszystko :D

  pozdro Vito

 218. Stolik powiedział:

  wywiad z mistrzem i konkurs:
  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 219. Kacper powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak oczywiście nawet po dobrej cenie !!

  Pozdro. WISŁA I LECHIA !!!!! Siła i Moc!!!!

 220. project88 powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Tak

 221. 89psh powiedział:

  1. Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak, można

 222. Zygi powiedział:

  1. Były to mistrzostwa w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Proste że można kupić.

 223. panda powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 224. Wojtek91 powiedział:

  1 Bratysława
  2 California Fitness
  3 proste ze mozna;D

 225. the.WilQ powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???

  Bratysława

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  Można

 226. napalony powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 227. FAn powiedział:

  1. Bratyslawa
  2. California Fitness
  3. Proste, ze tak

 228. Summer powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Tak

 229. coverek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 230. Piwniczanka powiedział:

  1 Bratysława
  2 California Fitness
  3 Tak

 231. Iba powiedział:

  Odp.1 - Bratysława
  Odp.2 - California Fitness
  Odp.3 - Tak

 232. Krzysztof A. powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 233. kulturysta powiedział:

  1 pyt. Bratysława
  2 pyt. California Fitness
  3 pyt. Tak

 234. kulturysta powiedział:

  1.) Bratysława
  2.) California Fitness
  3.) Tak

 235. gkabulski powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak

 236. andrzej powiedział:

  1) Warszawa
  2) Olimp
  3) Nie

 237. szepke powiedział:

  1 Bratysława
  2 California Fitness
  3 Tak

 238. rooney powiedział:

  1. W Bratysławie

  2. California Fitness

  3. Tak

 239. Miodzik powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

  Aminki te fajna sprawa:) już jedną puche jem :)

 240. Grand powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Oczywiście

 241. FAZI powiedział:

  Oto odpowiedzi na powyższe pytania :

  *Odpowiedź na pierwsze pytanie :
  -Darek zdobył tytuł Mistrza Europy w Bratysławie.

  *Odpowiedź na drugie pytanie :
  -producent suplementów ,który rozpoczął współpracę z Darkiem to California Fitness.

  *Odpowiedź na drugie pytanie :
  -sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS .

  Pozdrawiam

 242. bleah powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Pewnie że tak :)

 243. zubr1908 powiedział:

  1. Bratysława.
  2. California Fitness.
  3. Tak, można.

 244. ZYGI powiedział:

  Odpowiedzi na pytania:
  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

 245. Wacha powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

 246. mancher powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Oczywiście- przecież to najlepszy sklep z odżywkami:D

 247. Mati powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można kupić

 248. DAMIANO018X powiedział:

  1…. Bratysława.

  2…. California Fitness.

  3…. Tak.

 249. SPYCHU powiedział:

  Ad.1 - W Bratysławie

  Ad.2 - California Fitness

  Ad.3 - Jasne że tak!

  Pozdrawiam serdecznie!

 250. zajc powiedział:

  Odpowiedź na pierwsze pytanie to Bratysława:),
  na drugie- California Fitness:),
  na trzecie- tak, w mocnysklep.pl są dostępne odżywki California Fitness :):)
  pozdrawiam

 251. kukuryku3 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak, można

 252. Kadej powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Tak

 253. strobo powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak

 254. leshekone powiedział:

  1BRATYSLAWA
  2CALIFORNA FITNES
  3TAK

 255. Erni powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 256. lukasz_gks powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 257. l... powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 258. Michał 1989 powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 259. maro powiedział:

  AD. 1. - Bratysława

  AD. 2. - California Fitness

  AD. 3. - Tak, można.

 260. JaSS powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 261. yogi powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 262. LukaBrasi powiedział:

  Co mi tam, też spróbuje:) może sie powiedzie.
  1 Bratysława
  2 California Fitness
  3 Tak
  Pozdro Vito!

 263. anders90 powiedział:

  Witam serdecznie :)

  Odpowiedzi na pytania:

  Odp. na pytanie 1:
  Darek zdobył tytuł mistrza Europy na zawodach w Bratysławie (Słowacja) które odbyły się w 2006 roku

  Odp. na pytanie 2:
  Z Darkiem współpracuje California Fitness

  Odp. na pytanie 3:
  Tak.

  Życzę wspaniałego dnia,
  pozdrawiam. ;)

 264. mocnyblog FAN powiedział:

  1. W Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 265. michal powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak.

 266. piotrus21 powiedział:

  1. W Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 267. costa powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.TAK

 268. aslanski powiedział:

  1. Bratysława

  2. California Fitness

  3. Można

 269. Mameb powiedział:

  1. Bratysława na Słowacji

  2. Firma California Fitness

  3. Można :)

 270. sieku powiedział:

  1 - Bratysława
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można.

  pozdrawiam

 271. Stasiek powiedział:

  1 - W Bratysławie
  2 - California Fitness
  3 - Oczywiście, że można

 272. Kadej powiedział:

  1.Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak,jest!

 273. Niedoswiadczony powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Oczywiscie ze tak

  Jestem pana bardzo wielkim kibicem i bardzo bym chciał wygrac koszulke z pana autografem

 274. Y powiedział:

  1 - W Bratysławie
  2 - California Fitness
  3 - Tak, można

 275. bobek powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. Tak można.

 276. TomQ-MAG powiedział:

  1. W mieście Bratysława
  2.Oczywiscie California Fitness
  3.TAK

 277. dandods powiedział:

  1Bratysława 2. California Fitness 3. Można kupić

 278. Wolly-86 powiedział:

  1.BRATYSłAWA
  2.CALIFORNIA FITNESS
  3.TAK MOZNA KUPIć

 279. hachelek powiedział:

  Jeśli chodzi o konkurs to:
  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można.
  Generalnie całkiem zgrabnie to zrobione, mówię o www.mocnyblog.pl.

 280. Yaco powiedział:

  Odpowiedzi:
  1. Były to zawody w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak można tam kupić suplementy tej oto firmy.

  Pozdrawiam!

 281. meksyk3 powiedział:

  1.bratysława
  2.California fitness
  3. mozna

 282. marcys powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

 283. Gerard36 powiedział:

  1.Bratysława :)
  2.California Fitness :)
  3.Można kupic odżywki :)

 284. PanParowka powiedział:

  1Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 285. Marcin n2o powiedział:

  1) Zawody odbywały sie w Bratysława/Słowacja

  2)CALIFORNIA FITNESS rozpoczął współpracę z Darkiem.

  3)w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywkę CALIFORNIA FITNESS

 286. remik664 powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.TAK

 287. Rump powiedział:

  Witam Cie Witek :)
  odpowiedzi na pytania, kolejno:
  1- miasto to Bratysława
  2- Nazwa producenta to California Fitness
  3- w Twoim sklepie sa odzywki tej firmy :)

  PS: Dzieki Witek za pomoc w paru kwestiach zwiazanych z kulturystyka :) pozdrawiam

 288. Mati_UTD powiedział:

  1.Bratysława.
  2.California Fitness.
  3.Tak.

 289. Bezel powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ?

  ME odbyły się w Bratysławie

  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???

  Producent znakomitych odżywek na światową skalę firma California Fitness

  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  Jak najbardziej można kupić takie produkty jak Whey Amino, Glutamine czy 100% Whey Protein

  Pozdrawiam Pana Darka i cała redakcje mocnegoblogu

 290. robin powiedział:

  Odpowiedzi na pyt. konkursowe:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. tak

 291. Waluś powiedział:

  1. Zawody odbyły się w Bratysławie
  2. Producent California Fitness rozpoczął współprace z Darkiem
  3. Owszem można

  Pozdro

 292. sparki87 powiedział:

  1. W Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Oczywiście, że tak :)

  pzdr sparki87

 293. mzks1963 powiedział:

  1 Bratysława 2 California Fitness 3 Można bylo zawsze :d

 294. MCK powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 295. olo321 powiedział:

  pyt nr 1. Bratysława
  pyt nr 2. California Fitness
  pyt br 3. Można

 296. Speed-Igloopol powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak można

 297. Imek powiedział:

  Ad.1. Bratysława
  Ad.2. California Fitness
  Ad.3. Tak, mozna kupic

 298. gicek 1986 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Można

 299. Sandstorm powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak

 300. Puchacz! powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak!

 301. Kerim powiedział:

  - Bratysława
  - California Fitness
  - tak, można

 302. borubar powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. tak

 303. gucio powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness.
  3.Owszem,można.

 304. Carlos powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.tak

 305. mattrox powiedział:

  1. w Bratysławie
  2. California Fitness
  3. Tak

 306. Preses powiedział:

  Moje odpowiedzi na pytania konkursowe:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

 307. pebe powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 308. Bart powiedział:

  1. Bratyslawa
  2. California Fitness
  3. Mozna

 309. Carire powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

  Pozdrawiam:-)

 310. Czarek powiedział:

  1. w Bratysławie.
  2. Califonia Fitness.
  3. tak, można.

 311. warrior powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

 312. mikser powiedział:

  1) Zawody odbywały sie w Bratysławie

  2)CALIFORNIA FITNESS

  3)w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS

 313. dziza powiedział:

  1) w Bratysławie
  2) ,,California Fitness”
  3) w sklepie http://mocnysklep.pl można kupić odżywki California Fitness

 314. yeyku powiedział:

  1 bratyslawa
  2 california fitness
  3 tak na www.mocnysklep.pl sa te odzywki

 315. karlos powiedział:

  1 Bratysława
  2 California fitness
  3 na www.mocnysklep.pl mozna kupic te odzywki

 316. masterbuli powiedział:

  1. W Bratysławie.

  2. California Fitness.

  3. Tak, można.

 317. Rafal powiedział:

  1) Bratysława

  2) California Fitness

  3) Tak

 318. rekaw_rhinbac powiedział:

  1. Zawody na których Pan Darek zdobył tutył Mistrza Europy odbywały się w Bratysławie
  2. California Fitness.
  3.w sklepie www.mocnysklep.pl można zakupić odżywki firmy California Fitness ( białko, monohydrat kreatyny, i aminki bodajże)

 319. wybraniec powiedział:

  1) Bratysława

  2) California Fitness

  3) Tak

 320. madmask powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak

 321. crazyboy powiedział:

  1 Bratysława
  2 California fitness
  3 na www.mocnysklep.pl mozna kupic te odzywki

 322. robo powiedział:

  1 Bratysława
  2. California fitness
  3. Tak, na www.mocnysklep.pl można kupić te odżywki i suplementy firmy

 323. CHMIELU powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak, na mocnysklep.pl można kupić te odżywki

 324. Majeran powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak oczywiscie ze mozna :)

 325. CACY powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. W sklepie http://mocnysklep.pl można kupić odżywki California Fitness

 326. Kleju powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

  Powodzenia

 327. leszak powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 328. goolmaminstein powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 329. str8ofenergy@ powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. W sklepie http://mocnysklep.pl można kupić odżywki California Fitness

 330. tracer powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 331. liptek powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 332. flatron powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3. W sklepie http://mocnysklep.pl można kupić odżywki California Fitness

 333. polska powiedział:

  1.Bratysława
  2.California fitness
  3.tak można

 334. explotion powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 335. L3CHU powiedział:

  1. Bratysława
  2. Ta firma to-California Fitness
  3. Tak można

 336. grzyniu powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak
  licze na koszulke X:D

 337. camilla powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 338. Misio09 powiedział:

  1.Bratysława
  2.California fitness
  3.Tak

 339. MB powiedział:

  Ad.1. Bratysława
  Ad.2. California Fitness( ich bialko czekoladowe naprawde petardyczne w smaku lepsze niz shake z Mc’donald’a;)
  Ad.3. Można i to w przystepnych cenach:)

 340. kubek :) powiedział:

  1. Bratysława.
  2. California Fitness.
  3. Można.:)

 341. arosso powiedział:

  AD.3.Bratysława

  AD.2. California Fitness

  AD.3. Można

 342. Anghel powiedział:

  Witam

  AD1 Bratysława
  AD2 California Fitness
  AD3 TAK można

  Pozdrawiam
  Anghel

 343. Gruby powiedział:

  1 - Bratysława

  2 - California Fitness

  3 - Tak, można.

 344. Luk powiedział:

  1. Bratysława
  2. CALIFORNIA FITNESS
  3. tak, można

 345. PerY powiedział:

  Ad. 1. Bratysława
  Ad. 2. California Fitness
  Ad. 3. TAK

 346. fighterkoks powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. Oczywiscie ze mozna :)

 347. 1986 powiedział:

  AD.3.Bratysława

  AD.2. California Fitness

  AD.3. Można

 348. Wielki JOŁ powiedział:

  AD.1.Bratysława

  AD.2. California Fitness

  AD.3. Można

 349. Dzyndzel powiedział:

  1. W jakim mieście odbywały się zawody na których Darek zdobył tytuł Mistrza Europy ???
  2. Który producent suplementów rozpoczął współpracę z Darkiem ???
  3. Czy w sklepie MOCNYSKLEP.PL można kupić odżywki CALIFORNIA FITNESS ???

  Odpowiedzi
  1- Bratysława
  2- CALIFORNIA FITNESS
  3- tak, można

 350. Spawik18 powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3. tak

 351. dariusz6 powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. TAK

 352. Ewelina powiedział:

  1.Bratysława
  2.California Fitness
  3.Tak, można

  ps. swietny wywiad. podziwiam Darka. plus dla Was, za fajna strone i ciekawe konkursy. pozdrawiam!

 353. kubuniu powiedział:

  1. Bratysława
  2. California fitness
  3.Oczywiście, że można :)

 354. snajper powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak mozna

 355. ziegenhal powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS :]
  3 oczywiście ze tak , polecam go

 356. badboy244 powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS :]
  3 W najlepszym sklepiez odzywkami (http://mocnysklep.pl) można kupić odżywki California Fitness :D:D

 357. Wariat powiedział:

  1 Bratysława
  2 Californa fitness
  3 ta

 358. Wierus powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak

 359. Pablo powiedział:

  AD1 Bratysława
  AD2 California Fitness
  AD3 TAK można

 360. czorny powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak

 361. nawiedz powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 362. Pacman powiedział:

  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. tak

 363. zbychu powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 364. Wlodar powiedział:

  No to rzutem na taśme…
  1. Bratysława
  2. California Fitness
  3. Pewnie że można
  Pozdrawiam

 365. rawcu powiedział:

  1.Bratysława
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 366. smak85 powiedział:

  1- Bratysława
  2-Califonia Fitness
  3-Można

 367. rafi_krn powiedział:

  1 Bratysława
  2 CALIFORNIA FITNESS
  3 Tak

 368. Peyo powiedział:

  1. Bratysława
  2. Cailfornia Fitness
  3. Tak

 369. admin powiedział:

  Peyo , odpowiedz po czasie , nie bedize brana pod uwage w losowaniu…

 370. bartiss powiedział:

  1.bratysława
  2.california fitness
  3.tak, mozna

 371. admin powiedział:

  bartiss - konkurs sie skonczył…

 372. Xyron powiedział:

  AD. 1 - Bratysława

  AD. 2 - California Fitness

  AD. 3 - Tak, można.

 373. djwds powiedział:

  1. Bratyslawa
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 374. admin powiedział:

  xyron , djwds - po czasie :)

 375. robo powiedział:

  i jak ???kto zwycięzyl?

 376. madmask powiedział:

  i kto wygral?

 377. admin powiedział:

  wkrótce się okaże :)

 378. admin powiedział:

  już jest sprawdzcie

  http://www.mocnyblog.pl/2008/07/29/wyniki-konkursu/

 379. kamiwroc powiedział:

  1. Bratyslawa
  2. California Fitness
  3. Tak, można

 380. admin powiedział:

  hehe :) nagrody rozdane a niektorzy dalej głosują :)

 381. norek powiedział:

  1) Bratysława
  2) California Fitness
  3) Można

 382. admin powiedział:

  :)

 383. Matek powiedział:

  AD.1.Bratysława

  AD.2. California Fitness

  AD.3. Można

 384. admin powiedział:

  :):)

 385. zgryz powiedział:

  u szkoda ze sie nie zalapalem

 386. Rafstrong powiedział:

  Darek zdobyl 1 miejsce w Bratyslawie, a producent ktury rozpocza prace z Darkem to California Fitness i tak mozna kupic odrzywki California Fitness w sklepie MOCNYSKLEP.PL.
  Pozdrawiam.

 387. admin powiedział:

  pozdrawiam :-)

 388. maniek1916 powiedział:

  1.Bratysława

  2. California Fitness

  3. no pewnie ze mozna :D

 389. ZETKA powiedział:

  AD. 1 - Bratysława.

  AD. 2 - California Fitness.

  AD. 3 - Tak.

 390. yellow powiedział:

  Zastanawiam się po co wy tutaj wpisujecie odp. co wy górnicy temat będzie miał zaraz rok czasu dawno już można powiedzieć zamknięty …

 391. chcenagrody powiedział:

  AD. 1 - Bratysława.

  AD. 2 - California Fitness.

  AD. 3 - Tak.

  plx dajcie puszke

 392. barteklip9 powiedział:

  chyba troche za późno :-)

 393. agus powiedział:

  1. BRATYSŁAWA 2.CALIFORNIAFITNESS 3.TAK OCZYWISCIE MOZNA TAKZE KUPIC WIELE INNYCH ODZYWEK ZACHECAM DO ZAKUPU PRZYZWOITE CENY

Skomentuj