Ranking trampolin – jaka trampolina jest najlepsza w 2020 roku?

Trampolina to nie tylko wspaniała zabawa, ale również aktywność fizyczna. Wykonywane na niej ćwiczenia doskonale nadają się jako dodatek do codziennych treningów. Jaka trampolina będzie najlepsza dla dziecka, a jaka dla osoby dorosłej? Skorzystaj z naszego zestawienia, z którego dowiesz się, jaka jest najlepsza trampolina!

Nasz ranking trampolin ogrodowych na 2020 rok to starannie wyselekcjonowane modele, które dedykowane są dla dzieci i dla dorosłych. Dzięki niemu dowiesz się, jaką trampolinę warto zakupić dla siebie i dla swojej pociechy, żeby cieszyć się z maksymalnej radości i bezpieczeństwa skakania!

Ranking trampolin – TOP 10 najlepszych trampolin

Miejsce Nazwa trampoliny Cena Najtańsza oferta
1 Funfit Trampolina Składana Batut 312 Cm z Siatką Ochronną I Drabinką 603 zł Sprawdź teraz
2 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2020 449 zł Sprawdź teraz
3 Funfit Ogrodowa Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką 252Cm 499 zł Sprawdź teraz
4 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm 299 zł Sprawdź teraz
5 Dollo Sport Trampolina Ogrodowa 252 Cm 8 Ft Z Siatką 429 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych trampolin

1. Funfit Trampolina Składana Batut 312 Cm z Siatką Ochronną I Drabinką

 Funfit Trampolina Składana Batut 312 Cm z Siatką Ochronną I Drabinką

Cena: ok. 603 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Oferowana przez markę Funfit trampolina składana o średnicy 312 cm sprawdzi się dla dzieci i dorosłych. Produkowane przez tę markę modele często rekomendowane są jako najlepsze trampoliny, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszym rankingu.

Prezentowany model jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Posiada mocną matę do skakania odporną na wilgoć i UV, wytrzymałe sprężyny z osłoną, stabilne nogi ocynkowane w systemie U oraz siatkę zabezpieczającą. W zestawie znajduje się też praktyczna, galwanizowana drabinka.

Parametry:

 • średnica 312 cm
 • wielowarstwowa osłona sprężyn
 • siatka ochronna z podwójnym zabezpieczeniem
 • drabinka galwanizowana

2. Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2020

 Neosport Trampolina Ogrodowa 252Cm 8Ft 2020

Cena: ok. 449 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeżeli nie wiesz, jaką trampolinę wybrać, warto wziąć pod uwagę także ten sprzęt. Trampolina ogrodowa Neosport o średnicy 252 cm to model wyróżniający się wyjątkową wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Może być używany przez dzieci i dorosłych.

Posiada wytrzymałą, elastyczną matę – batut, ocynkowane, galwanizowane sprężyny z zabezpieczeniem piankowym, a także siatkę z osłoniętymi pianką słupkami metalowymi. Pełną stabilność dają trzy nogi w kształcie litery U. Do prezentowanego modelu dodano także drabinkę.

Parametry:

 • średnica 252 cm
 • szeroka, piankowa osłona sprężyn
 • siatka ochronna zszywana w górnej części, z zamkiem i klamrą
 • drabinka metalowa

3. Funfit Ogrodowa Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką 252Cm

 Funfit Ogrodowa Z Siatką Zewnętrzną I Drabinką 252Cm

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking trampolin prezentuje trampolinę ogrodową firmy Funfit – tutaj model o średnicy 252 cm. To wysokiej jakości trampolina z siatką zewnętrzną oraz drabinką w zestawie, która dedykowana jest głównie dla starszych dzieci lub osób dorosłych.

Ta trampolina ogrodowa jest dobra i tania. Wykonana jest z maty wyprodukowanej w USA ze specjalnej plecionki odpornej na wilgoć i UV. Ma solidne, osłonięte gąbką sprężyny oraz wysoką, zewnętrzną siatkę zabezpieczającą z podwójnym zamknięciem – zamkiem i klamrami. Stabilność zapewniają nogi w kształcie litery U. Do zestawu dołączono też drabinkę.

Parametry:

 • średnica 252 cm
 • warstwowe zabezpieczenie sprężyn
 • siatka zewnętrzna z dwoma zabezpieczeniami
 • metalowa drabinka

4. Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm

 Neo-Sport Trampolina Ogrodowa 140Cm

Cena: ok. 299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Trampolina ogrodowa firmy Neo-Sport o średnicy 140 cm to model dedykowany do użytku przez dzieci. To wysokiej jakości sprzęt do skakania, który świetnie sprawdzi się dla każdego malucha. Jeżeli nie wiesz, jaką trampoline kupić do małej przestrzeni i dla jednego użytkownika, ten model sprawdzi się świetnie.

Oferowana przez Neo-Sport trampolina jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada wodoodporną, wytrzymałą matę, osłonę na sprężyny oraz wysoką siatkę ze słupkami chronionymi pianką. Prezentowany model wyposażono w standardowe nóżki z zabezpieczającymi nakładkami. Trampolina nie ma drabinki – odległość od podłoża do maty wynosi około 36 cm.

Parametry:

 • średnica 140 cm
 • skuteczne zabezpieczenie sprężyn
 • wewnętrzna siatka zabezpieczająca o wysokości 145 cm

5. Dollo Sport Trampolina Ogrodowa 252 Cm 8 Ft Z Siatką

 Dollo Sport Trampolina Ogrodowa 252 Cm 8 Ft Z Siatką

Cena: ok. 429 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking trampolin ogrodowych prezentuje trampolinę Dollo Sport. To wysokiej jakości trampolina ogrodowa wyróżniająca się stabilnością i bezpieczeństwem dla zabawy bez ryzyka. To model o średnicy 252 cm, który sprawdzi się dla dzieci i dla dorosłych.

Wytrzymała siatka zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i UV. Sprężyny są odporne na uszkodzenia i zabezpieczone. Prezentowany model ma także mocne nogi z grubych profili o kształcie litery U. Siatka wewnętrzna jest wiązana do słupków i wyposażona w zamek i klamerki.

Parametry:

 • średnica 252 cm
 • osłona sprężyn
 • wewnętrzna siatka zabezpieczająca

Jaką trampolinę wybrać dla osoby dorosłej?

Trampoliny świetnie sprawdzą się nie tylko dla najmłodszych – to mnóstwo dobrej zabawy oraz zdrowa aktywność także dla dorosłych. Jaka trampolina polecana jest dla dorosłych użytkowników?

Jeżeli nie wiesz, jaką trampolinę wybrać, wybierz bezpieczne, stabilne modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przy zakupie postaw na trampoliny ogrodowe o większej średnicy – co najmniej 252 cm, a także wyposażone w wysoką siatkę zabezpieczającą. Dobrym wyborem jest trampolina z zewnętrzną siatką – powiększa przestrzeń do aktywności. Trampolina powinna mieć nogi w kształcie litery U, które zapewniają jej optymalną stabilność.

Jaka trampolina będzie najlepsza dla dziecka?

Trampolina ogrodowa jest też doskonałą atrakcją już dla dzieci. Producenci zalecają, aby korzystały z nich maluchy od 2. roku życia. Jaką trampoline kupić dla najmłodszych użytkowników?

Dla dzieci w wieku 2-4 lat polecane są trampoliny o mniejszej średnicy, które wyposażone są obowiązkowo w siatkę ochronną z zabezpieczonymi słupkami oraz osłoną sprężyn. Najlepiej, aby trampolina miała siatkę wewnętrzną – wtedy wprawdzie ogranicza ona nieco przestrzeń, ale podnosi bezpieczeństwo zabaw. Dzieci powyżej 4. roku życia mogą bawić się już w trampolinach z siatką zewnętrzną.

Nasz ranking trampolin ogrodowych 2020 to dobre i tanie sprzęty dostępne obecnie w sprzedaży. Sprawdź już teraz najlepsze trampoliny zaprezentowane w naszym rankingu i wybierz idealny model do swojego ogrodu!